LIDERZY

MAREK

KAMIŃSKI

Zobacz profil na

Podróżnik, filozof, innowator. Odbył ponad 80 ekstremalnych wypraw po świecie.

Jako pierwszy na świecie zdobył oba bieguny Ziemi w ciągu jednego roku, bez pomocy z zewnątrz, za co został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa. Dotarł na Bieguny z niepełnosprawnym, wówczas 15 letnim Jaśkiem Melą udowadniając, że nie ma rzeczy niemożliwych. Założyciel Fundacji oraz pomysłodawca programu profilaktyczno- motywacyjnego Life Plan Academy. 

MAREK

WIKIERA

Zobacz profil na

Pasjonat ekstremalnych ultramaratonów i triathlonów. W 2014 roku, jako jedna z 47 osób na świecie, ukończył w ciągu jednego roku – 4 Deserts – umieszczony przez magazyn THE TIME na szóstym miejscu w TOP 10 najtrudniejszych wyzwań wytrzymałościowych człowieka.

Na co dzień mentor biznesu i powiernik właścicieli firm, liderów, menedżerów.

MAREK

RYBIEC

Zobacz profil na

Powołał do życia Fundusz Podwójne Wyzwanie, którego misją jest ratowanie i wspieranie ważnych inicjatyw społecznych. Członek Koalicji Liderzy Pro Bono.

Pasjonat biegania długodystansowego – ukończył jako czwarty Polak – 4Deserts – serię ultramaratonów 250 km (na pustyniach: Namib, Gobi, Atacama i Antarktyda) oraz Badwater Salton Sea na Pustyni Anza Borego w USA. Zawodowo związany z rynkami finansowymi.

Prezes Zarządu iWealth Managment.