AMBASADORZY

JANEK

MELA

Zobacz profil na

Jasiek Mela to najmłodszy w historii oraz jedyny niepełnosprawny zdobywca bieguna północnego i południowego, założyciel fundacji Poza Horyzonty, laureat nagrody Człowiek bez barier. W 2008 r. wraz z dziewięcioma niepełnosprawnymi osobami wyruszył na najwyższy szczyt Afryki – Kilimandżaro. Udowodnił tym samym, że kalectwo to jedynie stan umysłu, a „chcieć” oznacza „móc”. Dziś inspiruje i motywuje młodych ludzi oraz dorosłych do sięgania po niemożliwe i zdobywanie szczytów marzeń.

RENATA

GABRYJELSKA

Zobacz profil na

Modelka, aktorka i reżyserka filmowa. W 2017 roku zrealizowała marzenie życia odbywając podróż życia w Himalaje. Z wyprawy tej powstał ośmiodocinkowy serial “Moc Dziewuch”. Ważną częścią jej życia jest rozwój osobisty. Ukończyła studia podyplomowe na SWPS na kierunku coaching i mentoring. W 2019 roku zdobyła Międzynarodową Certyfikację Coachingową ICC, stając się certyfikowanym coachem.
Ciekawa ludzi, lubiąca wyzwania prowadzi warsztaty motywacyjne i rozwojowe. Nie są jej obojętne prawa kobiet i zwierząt. Angażuje się w działalność społeczną jako członek rady programowej MISO (Międzynarodowego Instytutu Społeczeństwa Obywatelskiego).

ROMA

GĄSIOROWSKA

Zobacz profil na

Aktorka, reżyserka i producentka, projektantka mody, manager kultyry i coach. Od lat rozwija się i zdobywa doświadczenia nie tylko jako artystka, ale także jako właścicielka szkoły aktorskiej, założycielka domu produkcyjnego, propagatorka filozofii Slow Fast Life i coach biznesowy. Załozycielka domu produkcyjnego W-arte!.

JERZY

GÓRSKI

Zobacz profil na

Jerzy Górski to bohater książki “Najlepszy”. Prezes Centrum Sportowego „Głogowski Triathlon”, organizator imprez triathlonowych i biegowych. Były członek Polskiego Związku Triathlonu. Historia Jerzego zaczyna się w 1969 roku, kiedy po raz pierwszy, jako 15-latek, sięga po narkotyki. Tkwi w uzależnieniu 14 lat. Pod wpływem Marka Kotańskiego trafia do Monaru, gdzie leczy się 2 lata, i gdzie rozpoczyna przygodę z triathlonem. 6 lat treningu sportowego doprowadziły go do wygrania prestiżowych zawodów Double Ironman w Huntsville w Alabamie (prawie 8 kilometrów pływania, 360 kilometrów jazdy rowerem i 84 kilometry biegu). Jerzy ukończył również morderczy bieg na 100 mil – The Western States 100-Mile Endurance Run w Kalifornii oraz trzydniowe zawody Ultraman na Hawajach. W 1990 roku otrzymał brązowy Medal za Wybitne Osiągnięcia Sportowe przyznawany przez Przewodniczącego Głównego Komitetu Kultury Fizycznej. 

MARCIN

ŚWIERC

Zobacz profil na

Zawodnik kadry narodowej, trener biegania, zawodnik oraz lider BUFF Team Polska oraz członek BUFF PRO Team. A przede wszystkim mąż i ojciec na pełny etat. W 2018 roku zajął 1 miejsce w biegu TDS, rozgrywanego podczas festiwalu UTMB. Tym samym został pierwszym i jedynym jak dotąd Polakiem z triumfem podczas festiwalu UTM.